Meşhur Karize Islak Hamburger

MEŞHUR KARİZE ISLAK HAMBURGER

Yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla bize özel “Islak Hamburger” i siz değerli istanbul Halkına sunmaktan dolayı mutluyuz.

Meşhur Islak Hamburger yanında özel sosla hazırlanmış tavuk döner, sosisli sandviç, tost çeşitleri, taze sıkma meyve suları, el yapımı limonata,  ve sabahları taze soğuk sandviç ile hizmete hazırız.

Türkiye’nin Hamburgeri, Türk damak tadına uygun olarak üretilen KARİZE ıslak Hamburger, siz değerli müşterilerimizin en çok tercih ettiği lezzettir. Özel sosu, hamburger köftesindeki özel tadı ile alışkanlık yapan ürünümüzdür.

Hamburger ekmeğinden sunulduğu tavaya kadar tamamen özel olan KARİZE Hamburger, siz müşterilerimize sıcak olarak sunulmaktadır.

Hamburger ekmeği belli oranda sos çekme kabiliyetine sahip olup özel olarak üretilmektedir. Hamburger köftesi Türk halkının tamemen damak tadına göre şekillenmiştir. İçine koyulan sos uzun süren uğraşlardan sonra tam kıvamına ulaşmıstır. Pişimde kullanılan tost makinası özel olarak firma sahipleri tarafından geliştirilmiştir. Satışa sunuldugu tava hamburgeri sıcak, ıslak ve yumuşak halini alması için üretilmiş özel bir tavadir.

KARİZE büfecilik sektöründeki geniş ürün yelpazesine sahip olmasına rağmen, müşterilerine bambaşka bir lezzet sunmak ve Türk halkının damak tadına hitap etmek için hamburger sosunu yepyeni bir yöntemle pişirerek enfes bir lezzeti müşterilerine sunmuştur.

KARİZE dürüst, disiplinli çalışmasıyla ve asla kaliteden ödün vermemesiyle önce Maltepe’nin sonra tüm istanbul’un beğeni ve sevgisini kazanmıştır.

Son olarak; istanbul’u görüpte KARİZE‘yi görmedim demeyin.

AdresBağlarbaşı Mah., İnönü Cad. 14-C, 34843 Maltepe/İstanbul

Telefon Sipariş(0216) 371 06 66

 

Bilet.com

 

 

KARİZE ile ilgili görsel sonucu

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

YORUM YAP